newTijdelijke locatie: Tiendweg 11, Leerdam

Fajr 05:25 Dhuhr 12:48 Asr 04:06 Magrib 06:56 Isha 08:28 | Maandoverzicht

Activiteiten kalender.

Februari,
2019
Februari 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
28 29 30 31 1 Friday, 1 February 2019 2 Saturday, 2 February 2019 3 Sunday, 3 February 2019
4 Monday, 4 February 2019 5 Tuesday, 5 February 2019 6 Wednesday, 6 February 2019 7 Thursday, 7 February 2019 8 Friday, 8 February 2019 9 Saturday, 9 February 2019 10 Sunday, 10 February 2019
11 Monday, 11 February 2019 12 Tuesday, 12 February 2019 13 Wednesday, 13 February 2019 14 Thursday, 14 February 2019 15 Friday, 15 February 2019 16 Saturday, 16 February 2019 17 Sunday, 17 February 2019
18 Monday, 18 February 2019 19 Tuesday, 19 February 2019 20 Wednesday, 20 February 2019 21 Thursday, 21 February 2019 22 Friday, 22 February 2019 23 Saturday, 23 February 2019 24 Sunday, 24 February 2019
25 Monday, 25 February 2019 26 Tuesday, 26 February 2019 27 Wednesday, 27 February 2019 28 Thursday, 28 February 2019 1 2 3

Lessen

Lezingen

Islamtische gebeurtenissen zoals de maand Ramadhaan en de 2 feestdagen en de dag van Arafah enz.

Elke zondagavond vanaf 19:00 alleen bezig zijn met het woord van Allaah. Reciteren, er naar luisteren, memoriseren, tadjweed, verdiepen in de ecegese (uitleg) en het zuiveren van het hart met het woord van Allaah.

Activiteiten die betrekking hebben op de Vereniging. Zoals vergaderingen en ledenbijeenkomsten.

Ramadhaan activiteiten

Toon evenementen van alle categorieën


Activiteiten

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Wij bedienen de Islamitische gemeenschap in Leerdam en omstreken. Lees verder...

Tijdelijke locatie