Fajr 03:51 Dhuhr 13:52 Asr 18:09 Magrib 22:08 Isha 23:38 | Maand | Download
nlaren

Gebedstijden voor Leerdam en omgeving.

Download hier de gebedstijden voor Leerdam en omstreken.
Gebedskalender is op papier verkrijgbaar in de Moskee.
Vergeet niet om een donatie te geven aan de Moskee!! Dit kan ook via iDeal, klik hier

PDF - 2022 (1443-1444H)

PDF - Ramadhaan 1443 (2022) *

* تجدون في ملف رمضان ثلاث احتمالات لبداية الشهر - In de PDF staan de drie mogelijke begindata van de maand Ramadhaan.

Moskee El Mouahidine

Datum Dag Fajr Dhuhr Asr Maghrib Isha
01-07-2022 Friday 03:49 13:51 18:09 22:10 23:38
02-07-2022 Saturday 03:50 13:51 18:09 22:10 23:38
03-07-2022 Sunday 03:50 13:52 18:09 22:09 23:38
04-07-2022 Monday 03:50 13:52 18:09 22:09 23:38
05-07-2022 Tuesday 03:51 13:52 18:09 22:08 23:38
06-07-2022 Wednesday 03:52 13:52 18:09 22:08 23:37
07-07-2022 Thursday 03:52 13:52 18:09 22:07 23:37
08-07-2022 Friday 03:53 13:52 18:09 22:06 23:37
09-07-2022 Saturday 03:53 13:52 18:09 22:06 23:37
10-07-2022 Sunday 03:54 13:53 18:09 22:05 23:36
11-07-2022 Monday 03:54 13:53 18:08 22:04 23:36
12-07-2022 Tuesday 03:55 13:53 18:08 22:03 23:36
13-07-2022 Wednesday 03:56 13:53 18:08 22:02 23:35
14-07-2022 Thursday 03:56 13:53 18:08 22:01 23:35
15-07-2022 Friday 03:57 13:53 18:07 22:00 23:35
16-07-2022 Saturday 03:58 13:53 18:07 21:59 23:34
17-07-2022 Sunday 03:58 13:53 18:07 21:58 23:34
18-07-2022 Monday 03:59 13:53 18:06 21:57 23:33
19-07-2022 Tuesday 04:00 13:53 18:06 21:56 23:33
20-07-2022 Wednesday 04:00 13:54 18:06 21:54 23:32
21-07-2022 Thursday 04:01 13:54 18:05 21:53 23:31
22-07-2022 Friday 04:02 13:54 18:05 21:52 23:31
23-07-2022 Saturday 04:02 13:54 18:04 21:50 23:30
24-07-2022 Sunday 04:03 13:54 18:04 21:49 23:29
25-07-2022 Monday 04:04 13:54 18:03 21:48 23:29
26-07-2022 Tuesday 04:04 13:54 18:03 21:46 23:28
27-07-2022 Wednesday 04:05 13:54 18:02 21:45 23:27
28-07-2022 Thursday 04:06 13:54 18:02 21:43 23:27
29-07-2022 Friday 04:06 13:54 18:01 21:42 23:26
30-07-2022 Saturday 04:07 13:54 18:00 21:40 23:25
31-07-2022 Sunday 04:08 13:54 18:00 21:38 23:24

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Lees verder...