Fajr 06:29 Dhuhr 13:31 Asr 15:53 Magrib 18:25 Isha 20:11 | Maandoverzicht
nlaren

Maandoverzicht van de gebedstijden voor Leerdam en omstreken.

Gebedstijden

Datum Dag Fajr Dhuhr Asr Maghrib Isha
01-10-2021 Friday 05:42 13:37 16:38 19:23 21:09
02-10-2021 Saturday 05:44 13:37 16:36 19:21 21:07
03-10-2021 Sunday 05:46 13:36 16:35 19:19 21:04
04-10-2021 Monday 05:48 13:36 16:33 19:16 21:02
05-10-2021 Tuesday 05:50 13:36 16:31 19:14 20:59
06-10-2021 Wednesday 05:52 13:35 16:29 19:12 20:57
07-10-2021 Thursday 05:53 13:35 16:28 19:09 20:55
08-10-2021 Friday 05:55 13:35 16:26 19:07 20:52
09-10-2021 Saturday 05:57 13:34 16:24 19:05 20:50
10-10-2021 Sunday 05:59 13:34 16:23 19:03 20:48
11-10-2021 Monday 06:01 13:34 16:21 19:00 20:45
12-10-2021 Tuesday 06:02 13:34 16:19 18:58 20:43
13-10-2021 Wednesday 06:04 13:33 16:17 18:56 20:41
14-10-2021 Thursday 06:06 13:33 16:16 18:54 20:39
15-10-2021 Friday 06:07 13:33 16:14 18:52 20:37
16-10-2021 Saturday 06:09 13:33 16:12 18:49 20:35
17-10-2021 Sunday 06:11 13:33 16:11 18:47 20:32
18-10-2021 Monday 06:13 13:32 16:09 18:45 20:30
19-10-2021 Tuesday 06:14 13:32 16:07 18:43 20:28
20-10-2021 Wednesday 06:16 13:32 16:06 18:41 20:26
21-10-2021 Thursday 06:18 13:32 16:04 18:39 20:24
22-10-2021 Friday 06:19 13:32 16:02 18:37 20:22
23-10-2021 Saturday 06:21 13:31 16:01 18:35 20:20
24-10-2021 Sunday 06:23 13:31 15:59 18:33 20:18
25-10-2021 Monday 06:24 13:31 15:58 18:31 20:17
26-10-2021 Tuesday 06:26 13:31 15:56 18:29 20:15
27-10-2021 Wednesday 06:28 13:31 15:55 18:27 20:13
28-10-2021 Thursday 06:29 13:31 15:53 18:25 20:11
29-10-2021 Friday 06:31 13:31 15:52 18:23 20:09
30-10-2021 Saturday 06:32 13:31 15:50 18:21 20:08
31-10-2021 Sunday 05:34 12:31 14:49 17:19 19:06

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Lees verder...