newTijdelijke locatie: Tiendweg 11, Leerdam

Fajr 04:00 Dhuhr 01:53 Asr 06:07 Magrib 09:54 Isha 11:32 | Maandoverzicht

Maandoverzicht van de gebedstijden voor Leerdam en omstreken.

Gebedstijden

Datum Dag Fajr Dhuhr Asr Maghrib Isha
01-07-2019 Monday 03:50 01:51 06:09 10:08 11:37
02-07-2019 Tuesday 03:50 01:51 06:10 10:08 11:37
03-07-2019 Wednesday 03:51 01:51 06:10 10:07 11:37
04-07-2019 Thursday 03:51 01:51 06:10 10:07 11:37
05-07-2019 Friday 03:52 01:51 06:10 10:06 11:37
06-07-2019 Saturday 03:52 01:51 06:09 10:06 11:37
07-07-2019 Sunday 03:53 01:52 06:09 10:05 11:36
08-07-2019 Monday 03:53 01:52 06:09 10:05 11:36
09-07-2019 Tuesday 03:54 01:52 06:09 10:04 11:36
10-07-2019 Wednesday 03:54 01:52 06:09 10:03 11:36
11-07-2019 Thursday 03:55 01:52 06:09 10:02 11:35
12-07-2019 Friday 03:55 01:52 06:09 10:02 11:35
13-07-2019 Saturday 03:56 01:52 06:09 10:01 11:35
14-07-2019 Sunday 03:57 01:53 06:08 10:00 11:34
15-07-2019 Monday 03:57 01:53 06:08 09:59 11:34
16-07-2019 Tuesday 03:58 01:53 06:08 09:58 11:33
17-07-2019 Wednesday 03:59 01:53 06:07 09:57 11:33
18-07-2019 Thursday 04:00 01:53 06:07 09:56 11:32
19-07-2019 Friday 04:00 01:53 06:07 09:54 11:32
20-07-2019 Saturday 04:01 01:53 06:06 09:53 11:31
21-07-2019 Sunday 04:01 01:53 06:06 09:52 11:31
22-07-2019 Monday 04:02 01:53 06:06 09:51 11:30
23-07-2019 Tuesday 04:03 01:53 06:05 09:49 11:30
24-07-2019 Wednesday 04:03 01:53 06:05 09:48 11:29
25-07-2019 Thursday 04:04 01:53 06:04 09:47 11:28
26-07-2019 Friday 04:05 01:53 06:04 09:45 11:28
27-07-2019 Saturday 04:05 01:53 06:03 09:44 11:27
28-07-2019 Sunday 04:06 01:53 06:03 09:42 11:26
29-07-2019 Monday 04:07 01:53 06:02 09:41 11:26
30-07-2019 Tuesday 04:07 01:53 06:01 09:39 11:25
31-07-2019 Wednesday 04:08 01:53 06:01 09:37 11:24

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Lees verder...

Tijdelijke locatie