newTijdelijke locatie: Tiendweg 11, Leerdam

Fajr 05:54 Dhuhr 12:31 Asr 02:35 Magrib 04:58 Isha 06:47 | Maandoverzicht

Maandoverzicht van de gebedstijden voor Leerdam en omstreken.

Gebedstijden

Datum Dag Fajr Dhuhr Asr Maghrib Isha
01-11-2019 Friday 05:35 12:30 02:50 05:18 07:04
02-11-2019 Saturday 05:37 12:30 02:49 05:16 07:03
03-11-2019 Sunday 05:39 12:30 02:48 05:14 07:01
04-11-2019 Monday 05:40 12:30 02:46 05:12 07:00
05-11-2019 Tuesday 05:42 12:30 02:45 05:11 06:58
06-11-2019 Wednesday 05:43 12:30 02:44 05:09 06:57
07-11-2019 Thursday 05:45 12:30 02:42 05:07 06:55
08-11-2019 Friday 05:46 12:30 02:41 05:05 06:54
09-11-2019 Saturday 05:48 12:30 02:40 05:04 06:52
10-11-2019 Sunday 05:49 12:31 02:39 05:02 06:51
11-11-2019 Monday 05:51 12:31 02:38 05:01 06:50
12-11-2019 Tuesday 05:52 12:31 02:37 04:59 06:48
13-11-2019 Wednesday 05:54 12:31 02:35 04:58 06:47
14-11-2019 Thursday 05:55 12:31 02:34 04:56 06:46
15-11-2019 Friday 05:57 12:31 02:33 04:55 06:45
16-11-2019 Saturday 05:58 12:31 02:32 04:53 06:44
17-11-2019 Sunday 06:00 12:32 02:31 04:52 06:43
18-11-2019 Monday 06:01 12:32 02:31 04:51 06:42
19-11-2019 Tuesday 06:02 12:32 02:30 04:50 06:41
20-11-2019 Wednesday 06:04 12:32 02:29 04:48 06:40
21-11-2019 Thursday 06:05 12:32 02:28 04:47 06:39
22-11-2019 Friday 06:06 12:33 02:27 04:46 06:38
23-11-2019 Saturday 06:08 12:33 02:26 04:45 06:37
24-11-2019 Sunday 06:09 12:33 02:26 04:44 06:36
25-11-2019 Monday 06:10 12:34 02:25 04:43 06:36
26-11-2019 Tuesday 06:12 12:34 02:24 04:42 06:35
27-11-2019 Wednesday 06:13 12:34 02:24 04:41 06:34
28-11-2019 Thursday 06:14 12:34 02:23 04:40 06:34
29-11-2019 Friday 06:15 12:35 02:23 04:39 06:33
30-11-2019 Saturday 06:17 12:35 02:22 04:39 06:33

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Lees verder...

Tijdelijke locatie