newTijdelijke locatie: Tiendweg 11, Leerdam

Fajr 07:15 Dhuhr 12:53 Asr 02:46 Magrib 05:08 Isha 06:50 | Maandoverzicht

Maandoverzicht van de gebedstijden voor Leerdam en omstreken.

Gebedstijden

Datum Dag Fajr Dhuhr Asr Maghrib Isha
01-01-2019 Tuesday 07:23 12:46 02:24 04:42 06:28
02-01-2019 Wednesday 07:23 12:46 02:25 04:43 06:29
03-01-2019 Thursday 07:23 12:46 02:26 04:44 06:30
04-01-2019 Friday 07:23 12:47 02:27 04:45 06:31
05-01-2019 Saturday 07:23 12:47 02:28 04:46 06:32
06-01-2019 Sunday 07:23 12:48 02:29 04:47 06:33
07-01-2019 Monday 07:23 12:48 02:30 04:49 06:34
08-01-2019 Tuesday 07:22 12:48 02:31 04:50 06:35
09-01-2019 Wednesday 07:22 12:49 02:32 04:51 06:36
10-01-2019 Thursday 07:22 12:49 02:33 04:53 06:37
11-01-2019 Friday 07:21 12:49 02:35 04:54 06:38
12-01-2019 Saturday 07:21 12:50 02:37 04:56 06:40
13-01-2019 Sunday 07:20 12:50 02:37 04:57 06:41
14-01-2019 Monday 07:20 12:51 02:38 04:59 06:42
15-01-2019 Tuesday 07:19 12:51 02:40 05:00 06:43
16-01-2019 Wednesday 07:18 12:51 02:41 05:02 06:45
17-01-2019 Thursday 07:18 12:52 02:42 05:03 06:46
18-01-2019 Friday 07:17 12:52 02:44 05:05 06:48
19-01-2019 Saturday 07:16 12:52 02:45 05:07 06:49
20-01-2019 Sunday 07:15 12:53 02:46 05:08 06:50
21-01-2019 Monday 07:14 12:53 02:48 05:10 06:52
22-01-2019 Tuesday 07:13 12:53 02:49 05:12 06:53
23-01-2019 Wednesday 07:13 12:53 02:51 05:14 06:55
24-01-2019 Thursday 07:12 12:54 02:53 05:15 06:56
25-01-2019 Friday 07:10 12:54 02:53 05:17 06:58
26-01-2019 Saturday 07:09 12:54 02:55 05:19 06:59
27-01-2019 Sunday 07:08 12:54 02:57 05:21 07:01
28-01-2019 Monday 07:07 12:55 02:58 05:22 07:02
29-01-2019 Tuesday 07:06 12:55 02:59 05:24 07:04
30-01-2019 Wednesday 07:05 12:55 03:01 05:26 07:05
31-01-2019 Thursday 07:03 12:55 03:02 05:28 07:07

Gift ten behoeve van de Islamitische Vereniging El Mouahidine (iDeal)

iDeal betaling wordt mogelijk gemaakt door TargetMedia. Geen iDeal? Klik hier.

Over ons

Wij zijn de Islamitische Vereniging El Mouahidine. Beter bekend als Moskee ElMouahidine te Leerdam. جمعية ومسجد الموحدين. Wij bedienen de Islamitische gemeenschap in Leerdam en omstreken. Lees verder...

Tijdelijke locatie